Szukasz informacji o hiszpańskim zagadnieniu gramatycznym: sintagmas (syntagmy)? Na tej stronie znajdziesz różne źródła, gdzie został omówiony hiszpańskie syntagmy (sintagma nominal, sintagma adjetival, sintagma verbal) zarówno w języku polskim, hiszpańskim jak i angielskim. Jeśli będzie brakowało Ci jakiegoś wyjaśnienia możesz sprawdzić przygotowany przez nas dostępny w sprzedaży za małą opłatą PDF, w którym bardzo szczegółowo omawiamy zagadnienie rzeczownika w języku hiszpańskim na poziomie podstawowym.  Oprócz obszernej teorii znajdziesz tam także ćwiczenia z kluczem odpowiedzi.  

Strony z omówieniem sintagmas (fraz)

Wyjaśnienia po polsku

  • wyjaśnienie po polsku

Wyjaśnienia po angielsku/hiszpańsku

  • wyjaśnienie po hiszpańsku
  • film po angielsku
  • wyjaśnienie po angielsku
  • filmik po hiszpańsku

Gdzie są frazy (sintagmas)?

Może ułatwi Ci poukładanie sobie wszystkich zagadnień gramatycznych w głowie oraz umiejscowienie fraz dzięki układance gramatycznej – Grambox. Gdzie znajdziesz frazy w kontekście, tzn. mogą one mieć swoje konkretne miejsce w całej gramatyce języka hiszpańskiego. Ba! Według nas mają swoje bardzo konkretne miejsce. Znajduje się ono u …..

Interesuje Cię umiejscowienie wszystkich zagadnień gramatyki hiszpańskiej?

KUP GRAMBOXA

Czym są sintagmas (frazy) i na co mi one?

Potrzebuję bardziej usystematyzowanej wiedzy o hiszpańskich frazach.

Masz wrażenie, że to nie wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zagadnieniu na poziomie podstawowym?

Chcesz sobie poukładać w głowie hiszpańską gramatykę?

Nie do końca odnajdujesz się w zawiłościach gramatyki hiszpańskiej? Wolisz wizualne przedstawienie wszystkich zagadnień? Opracowałyśmy przedstawienie wszystkich zagadnień gramatyki hiszpańskiej w formie schematu z systematycznie poukładanymi klockami-zagadnieniami gramatycznymi.

Jeśli chcesz spojrzeć na hiszpańską gramatykę trochę inaczej niż zwykle to GRAMBOX jest dla Ciebie.

 

Kliknij w poniższą grafikę

Scroll to Top